תוספת שיער קליפסים

תוספת שיער קליפסים

הארכת השיער על ידי תוספת שיער קליפסים הינה שיטה אלטרנטיבית לתוספות שיער באמצעות הלחמה. על אף שחיבור בעזרת קליפסים הוא לא פחות נוח מחיבור על ידי הלחמה, זו בכל זאת נחשבת לשיטה טובה ונפוצה. כמו כן, הקליפסים שמטרתם לחבר הארכות שיער, שונים מאוד במהותם, הינם קטנים ולא מורגשים אותם על הראש. מדובר למעשה בקליפסים שמתחברים בצורה פשוטה לשיער הקיים, ואף מאפשרים שחייה (זהירה) בבריכה, מאחר שהחיבורים מאוד חזקים ויציבים. אז מי אלה אותם קליפסים שמספקים לנו שיער שופע ולמי זה מתאים? על כך במאמר שלפניכן.

תוספת שיער קליפסים

למי מתאים תוספות שיער קליפסים

תוספת שיער קליפסים תתאים לכל מי שמעוניינת לשנות את המראה שלה לתקופה מסוימת או להבדיל, מדובר במענה למצבים שבהם קיים צורך להארכת שיער עבור אירוע מסוים ולתקופה מוגבלת. למשל, זמרת שיש לה מסע הופעות ורוצה שיער עשיר ומרשים, כלה לפני יום הכלולות אלו המעוניינים בשיקום שיער דליל שלא מעוניינים בטיפול ועוד. במקרים אלה הארכות על ידי קליפסים תדרוש הרבה פחות התאמה אישית להבדיל מהלחמה, מאחר שהשזירה תתבצע על ידי השיער הטבעי. בעזרתם של הקליפסים אפשר לנפח את מראה השיער, לרבות באזור האחורי של הראש או כאלו הסובלים מקרחת בקדמת הראש. כמו כן, בעזרת תספורת וגוונים שיעניקו עומק אפשר יהיה להשיג מראה מרשים במיוחד במינימום השקעה.

נוחות ובטיחות עם תוספת שיער קליפסים

מדובר באחת השיטות היותר בטיחותיות לכל מי שמבקשת תוספת שיער. הקליפסים נתלים על השיער בלי כל חומר כימי או דבק שיכול להרוס את השיער הטבעי. הקליפסים הינם קלילים ולא גורמים לתחושת אי נוחות. החיבור מתבצע בצורה עדינה אולם חזקה וכך אפשר יהיה ליהנות ממראה שיער בריא, איכותי ונעים ביותר, בלי כל צורך להתחייב לתוספת שיער קבועה שיכולה לעלות הרבה כסף. נוסיף גם שאלמנט הקביעות הינו משמעותי, שכן נשים רבות מעדיפות לא להיות תלויות בקיבוע על שיערן ושיש להן את האלטרנטיבה להוריד את התוספת.

תוספת שיער קליפסים

רכישה של קליפסים

היום ניתן לרכוש תוספת שיער קליפסים גם באינטרנט ומדובר במענה הרבה זול יותר מרכישה בארץ. אולם כאשר זה נוגע להארכות שיער כאשר סובלים מנשירת שיער, כדאי לחסוך מעצמכן רכישה כזו בחו”ל וכן להיעזר באיש מקצוע שידע כיצד להתאים את הקליפסים לשיער שלכן ולבצע את זה בצורה מקצועית ואיכותית. שנית, סביר להניח שברשת תמצאו קליפסים אומנם מדובר יותר בתחליפים לא מקצועיים ופשוטים שנראים ומרגישים בהתאם. ההבדל הניכר בין תוספת שיער קליפסים ברמה גבוהה לבין סוגים זולים יהיו שהזולים ניכרים לעין בצורה הלא טבעית שלהם, בזמן שתוספות שיער איכותיות שאותם בחרו בקפידה בסיוע של מומחה לעיצוב השיער יראו מאוד טבעיים על הראש, בצורה שאך אחד לא יוכל להאמין או לזהות שמדובר בתוספת ולא בשיער אמתי ממש כמו בבחירת פאות לגברים ופאות לנשים.

חשוב מאוד למלא אחר הכללים וההנחיות של מעצב השיער בנוגע לשטיפה ושמירה על כל התוספות, בין אם בזמן שהקליפסים על הראש, או בזמן שהם מחוצה לו, שמורים עד הפעם הבאה שתרצו לחבר אותם לשיער. במידה ותשמורנה על הקליפסים נכון, תוכלו לעשות בהם שימוש בכל זמן שתרצו.

אישה מתבוננת בשיער שלה

האם זו השיטה הטובה ביותר להארכת שיער

לא מעט נשים חושבות שהשיטה של תוספת שיעור על ידי קליפסים יכולה לגרום למראה הרבה פחות הרמוני וטבעי והמציאות מראה כי זה לא נכון כלל מאחר שאם אישה ניגשת לעשות הארכת שיער בקליפסים אצל מעצב שיער מקצועי ומהימן בעל ניסיון רב ועשיר בתחום הארכת השיער, אז סביר להניח שהאישה שהתוצאה תראה הרמונית וטבעית לכל המראה הפנים שלה, עד כדי כך שהיא לא תזכור שיש לה על הראש בכלל תוספות. המסקנה היא שכל זה יהיה תלוי בעיקר ברמת המקצועיות של מעצב השיער שאליו תלכו ובטיב התוספות איתם יעשה שימוש גם בהשתלת שיער המקרה דומה.

כפי שהוזכר לעיל, אין ספק כי השיטה הנכונה לעשות תוספות שיער היא לפני הכל, בחירה של מעצב שיער מומחה שיודע ומכיר את התחום בצורה מקצועית ביותר וכבר עשה לא פעם תוספות שיער בשיטות שונות והוא מתמקצע בכל אחת מהשיטות. אולם זה עדיין לא מספיק, כי על מנת שהתוצאה תהייה איכותית ותישאר לאורך זמן, חשוב שהתוספת עצמה תהייה עשויה משיער אמיתי ומקורי לגמרי, בדרך כלל מנשים שמכרו את השיער שלהן. בנוסף, ששיער התוספת יראה איכותי, רענן, רך וזהה לגוונים של השיער הטבעי שלא האישה.

מחפשת תוספות שיער טבעי? הגעת למקום הנכון! “אסתטיקה ויופי ישראל” הינה חברה מובילה בישראל שמספקת מענה איכותי ויצירתי לתוספות שיער והשתלת שיער בישראל המענה הוא השתלת שיער לגברים וכן השתלת שיער לנשים עבור כל מטרה. אצלנו תוכלי ליהנות מתוספת שיער באמצעות קליפסים איכותיים, מיוצרים משיער טבעי, שאותה ישזור לך על הראש מעצב השיער לנו בצורה המקצועית ביותר עבור כל אירוע שתחפצי.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!