פאות יד 2

פאות יד 2

התחום של פאות יד 2 הינו הרבה יותר מורכב ממה שאנחנו יכולים לדמיין. מלבד הרכישה או הענקה של פאות מכל סוג שהוא, צריך להבין שכל התחום הזה גם כולל פאות לנשים שחלו במחלת הסרטן, או פאות ששייכות לחולים במחלות אחרות. על כן, בתהליך של מסירה או מכירה של פאה שהיא יד שנייה, יש אלמנטים פילנטרופיים מלבד סחר, כמו רצון לעזור, הבעת אמפטיה ובעיקר להיות שם עבור האישה שחלתה ולסייע לה להמשיך להרגיש אישה. במאמר זה, נפרט עבורכם על כל התחום של פאות יד שנייה ומדוע מקום שמוכר פאות הינו תומך נלהב בכל השוק הזה.

פאה

מי משתמש בפאות

כאמור, השימוש בפאות נפוץ מאד בקרב נשים מהאוכלוסייה הדתית, אולם לא רק. פאות מכל סוג ישמשו נשים חולות סרטן, נשים שסובלות ממחלות שכתוצאה מהן יש פגיעה בשיער כמו: סבוריאה, גזזת, אנמיה, פסוריאזיס, ואחרות. יחד עם זאת, בשנים האחרונות, פאות לגברים ולנשים חזרו להיות חלק טרנד ובלתי נפרד ממראה הנשי והעדכני של נשים בכל העולם.

מה זה פאות יד 2

הענף של פאות יד שנייה התפתח לפני הכל במסגרת של סחר שוק, כמו כל מוצר שיש לו ביקוש ולאט לאט נעשה בו סחר רב עבור מטרות שונות. אולם, להבדיל ממוצרים שונים כאן חשוב להפנים שחלק מהעסקאות שיש בפאות יד 2 , מדובר לא רק במוצר שמיועד למכירה, מסירה או מציאה של פאה במחיר שהוא לכל כיס, אלא גם מאספקט שמגיע מנדיבות ודאגה לאחר ללא מטרות רווח.

פאות יד 2 רבות היו רכושן האישי של חולים קשים ועיטרו את ראשם בזמן המחלה ויהוו תחליף להשתלת שיער או לתוספות שיער. על ידי לקיחת חלק בענף פאות יד שנייה, אותם חולים לשעבר יכלו לתרום ולספר לכל מי שעתיד לעשות בה שימוש, איך הפאה סייעה להם להשתקם, או כחלק מניסיון של בני הזוג שנותרו, לספר את סיפורו של האדם שחובש את הפאה שלצערנו הלך לעולמו.

פאות יד 2

אילו סוגי פאות יש מיד שניה

היום ניתן למצוא מגוון של פאות יד שנייה מחומרים שונים. פאות טבעיות, משולבות (סינטטי וטבעי) או פאות שהן סינטטיות לגמרי. רוב הפאות יד שניה הינן פאות טבעיות או משולבות שכן מדובר בפאות הרבה יותר איכותיות ומחירן גם יהיה גבוה יותר מהסינטטיות. הפאות עצמן מגיעות באורכים ובגוונים שונים, תספורות שונות וכן בסוגי מרקמים שונים.

סיוע בבחירת פאה יד 2

בכל בחירה של פאה יד 2, חשוב שיתלווה לכך איש מקצוע מהימן ומנוסה, שיזהה מיד את מה שאתן מחפשות. ב- “אסתטיקה ויופי ישראל”, אנו מעניקים לכל קהל לקוחותינו את הייעוץ וההדרכה הנחוצים עבור פאה שאמורה להיות חלק בלתי נפרד מהמראה והאופי של אותו לקוח/ה. השיער הינו אלמנט משמעותי בכל המראה של כל אישה והוא זה שיספק לה את המראה הצעיר, האלגנטי או הנשי, אך מעל הכל, הוא אמור לשדר את מי שהיא. אנחנו ב – “אסתטיקה ויופי ישראל” מספקים מגוון של פתרונות לתוספות שיער לאישה וגם לגבר. אצלנו תוכלי למצוא שלל פאות – שיער אירופאי איכותי, פאות רפואיות, פאות טבעיות ופאות מיד 2.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!