השתלת שיער השוואה

רופא השתלת שיער

תחום השתלות השיער פרץ לחיינו בשנות השבעים והביא אתו פתרון מהפכני לתופעת ההתקרחות ממה סובלים גברים ונשים כאחד. מאז תחום השתלות השיער התפתח וכיום ניתן למצוא מגוון סוגי השתלות שיער שונות, החל מהשתלת שיער טבעית בה השיער נלקח מאזורים מסוימים בראש שלכם ועד להשתלת שיער סינתטי אשר יוצר בתנאים ביולוגים ומדמה שיער טבעי. במאמר זה נסקור את ההבדלים בין סוגי ההשתלות וננסה להבין איזו השתלת שיער תהיה הטובה ביותר עבורכם.
כאלטרנטיבה יעילה לטכניקות השתלת השיער המסורתית, השתלות שיער ביופייבר מציעות שיטות חדשות להתמודדות עם תופעת נשירת השיער וההתקרחות בקרב גברים ונשים כאחד. בעוד ששיטת השתלת שיער FUE ו- FUT הן הנפוצות ביותר בתחום השתלות שיער, Biofibre מציעה אלטרנטיבה מצוינת עבור אנשים קרחים או עם נשירת שיער מאסיבית שהופכת את השיטה הטבעית ללא רלוונטית עבורם.

השתלת שיער השוואה

מהן השתלות שיער בשיטות FUT – FUE

השתלת שיער בשיטה זו היא הפקת יחידות זקיק (FUE), והיא מתבצעת על ידי הוצאת זקיקי שיער בודדים מהעור באזורים מסוימים (בדרך כלל מהעורף) והשתלתם במקום אחר בראש. השיטה הזו מסייעת לשיער באזור החדש להראות עבה ובריא יותר, FUE נועדה להחליף את טכניקת השתלת יחידות הזקיקים הקלאסית (FUT) שהיא הליך כירורגי המתבצע על ידי לקיחת פיסת עור או קרקפת שלמה יחד עם הזקיקים ומשתילה את העור באזור המיועד. בשנים האחרונות שיטת ה- FUE הפכה פופולרית יותר מ-FUT מכיוון שהתוצאות הרמוניות יותר וכמעט ולא ניתן לראות סימני צלקות או את חלקי העור המחובר. המועמד האידיאלי לשיטה זו הוא מי ששיערו דליל או מקריח מעט ונותר לו מספיק שיער על מנת להשתיל אותו באזור אחר בראש.

השתלת שיער השוואה – שיטת ביופייבר

שיטת הביופייבר היא השתלת שיער מלאכותי אשר פותח בתנאי מעבדה ביולוגיים, בשיטה זו שותלים סיבי שיער מלאכותי תחת עור הקרקפת בעזרת מכונות מתקדמות או בטכניקה ידנית, ההשתלה מתבצעת בדיוק מופתי על מנת ליצור מרווחים מדויקים שיאפשרו לקרקפת להחלים כהלכה, כך בעתיד תהיה אפשרות לעבות את השיער במידת הצורך. סיבי שיער אלו מותאמים לגוף האדם בצורה האולטימטיבית והגוף כמעט ולא מנגד להליך ואינו דוחה את השיער. הפעולה מתבצעת בהליך כירורגי פשוט בהרדמה מקומית וכמעט שאינו כרוך בכאב. סיבי השיער זמינים בשלושה עשר גוונים שונים ואף ניתן להזמין צבע מסוים בהזמנה אישית, בנוסף השיער מגיע במגוון סגנונות שונים כמו גלי, חלק ומתולתל. השתלת השיער הזו מתאימה למי שראשו התקרח לגמרי או במקרים בהם אין מספיק שיער תורם לביצוע השתלה טבעית. השיער המושתל הינו בעל מראה טבעי לגמרי, רך למגע ועם זאת עמיד ואיכותי לטווח הרחוק ואינו מאבד את צבעו במרוצת השנים.

אז מה השיטה האידיאלי ביותר עבורכם?

כשמדובר בהשתלות שיער לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות, הכול תלוי במצב השיער והצרכים שלכם. במידה והשיער שלכם עדיין מלא וקיימת התדלדלות מקומית בלבד אזי השיטה הטבעית תהיה טובה מאד עבורכם. לעומת זאת במידה והשיער שלכם נוטה לנשירה מאסיבית או נשר לגמרי, שיטת ביופייבר תעשה עבורכם עבודה נפלאה. ההמלצה היא לגשת למרפאה מקצועית ולקבל ייעוץ עבור המקרה הספציפי שלכם.
אם ברצונכם להחזיר את שמחת החיים לראש שלכם בצורת שיער יפהפה ושופע הגעתם למקום הנכון! מרפאתנו מתמחה בהשתלת שיער מקצועית ואיכותית, אנו רואים את השתלת השיער כשליחות לכל דבר שנועדה להחזיר לכל אחד ואחת את היער והביטחון. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!