השתלות טבעיות

השתלת שיער בטוחה עושים רק עם הרופאים של מרכז 'אסתטיקה ויופי"!

שוקלים לבצע השתלת שיער?

פה נמצא כל המידע שאתם צריכים.

למרכז 'אסתטיקה ויופי' ניסיון בינלאומי של למעלה מ 18 שנים בתחומי השתלות ותוספות שיער תוך שימוש במכשור ובשיטות המתקדמות ביותר בעולם, המבוצעות בידי רופאים המורשים מטעם משרד הבריאות בלבד. כל אלו יחד מאפשרים תוצאות בטוחות ומראה טבעי המותאם אישית לבקשת הלקוח.

השתלת שיער טבעית

השתלת שיער מותאמת לאנשים שהנשירה כבר השאירה חותם בקרקפת. כלומר, מי שסובל מדלילות שיער עד התקרחות ואשר טיפול מונע אינו יכול ספק את המענה המלא עבורו. 

בשיטה זו נלקחים זקיקי השיער מאיזור תורם של המטופל (לרוב איזור אחורי, מתחת לקודקוד) שכן זקיקי שיער אלו נמצאו כבעלי תכונה גנטית לעמידות בפני נשירה וכמתאימים ביותר לצמיחה לאורך זמן, באופן טבעי, לאחר ההשתלה.

ישנן 2 שיטות בינלאומיות להשתלת שיער טבעית
אשר מבוצעות במרכז 'אסתטיקה ויופי' ע"י רופא בלבד:

שיטת FUE: להתקרחות גדולה

על שיטת FUE

Follicular Unit Extraction הינה השיטה המתקדמת והנפוצה כיום להשתלת שיער המאפשרת הגעה לתוצאות משביעות רצון ולשיער מלא, ללא צלקות נראות לעין וללא האפשרות להבחין כי אכן בוצעה השתלה, וזאת כאשר השיער המושתל ממשיך לצמוח במקומו החדש באופן טבעי ובצורה רגילה במשך כל שנות חייו של המטופל.

תהליך ההשתלה בשיטת FUE

ראשית כל, מגלחים לגמרי את שערו של התורם ומציירים את קוי ההשתלה. לאחר הרדמה מקומית שיבצע הרופא המטפל ובעזרת מחט דקיקה ומיוחדת, נלקחים זקיקי שיער מהאיזור תורם, בד"כ בחלקו האחורי של הראש (באיזור זה גדל שיער שהרכיב הגנטי שלו שונה מאיזורי ההתקרחות הנפוצים ולכן אינו נושר במשך השנים). 

לבסוף, יפתח הרופא המטפל 'תעלות' באיזור ההשתלה וישתיל את הזקיקים ביד מיומנת, אחד אחרי השני, עד להשתלה מלאה ומוצלחת.

מעקב עד לתוצאות

עם סיום ההשתלה, יקבל המטופל זמן למנוחה, הנחיות נוספות לחזרה לשגרה מאת הרופא המטפל וכמובן זימון לבדיקת מעקב. לאורך כל התהליך ועד הצפי לצמיחה מלאה של השיער (כשנה וחצי) המרכז והמטופל נמצאים בקשר שוטף, כך שניתן תמיד להתקשר או להגיע פיזית כדי להתייעץ, לשאול שאלות ולקבל שירות חם מהצוות המקצועי.

שיטת DHI: להתקרחות מקומית

על שיטת DHI

Direct Hire Inplant הינה שיטה נפוצה בקרב מטופלים המגיעים עם התקרחות מקומית ואשר אופן הטיפול בהם אינו מצריך גילוח מלא אלא טיפול מקומי פרטני. 

גם בשיטה זו, הההשתלה מאפשרת הגעה לתוצאות משביעות רצון ומביאות לשיער מלא, ללא צלקות נראות לעין וללא האפשרות להבחין כי כאן בוצעה השתלה, וזאת כאשר השיער המושתל ממשיך לצמוח במקומו החדש באופן טבעי ובצורה רגילה במשך כל שנות חייו של המטופל.

תהליך ההשתלה בשיטת DHI

בשונה משיטת FUE, בשיטה DHI יוחדרו זקיקי השיער במעין 'עט' השתלה מיוחד. היתרונות בטכנולוגיה זו היא האפשרות לבצע את פעולת פתיחת התעלות והשתלת זקיקי השיער בת אחת, וכן מתאפשר דיוק רב יותר בהשתלת הזקיק, מה שנותן לרופא המטפל שליטה על כיוון צמיחת השיער וכן אפשרות להגיע לצפיפות שיער גבוהה יותר. 

יחד עם זאת, בשיטה זו ניתן לשתול כמו קטנה יותר של שתלי שיער בכל סשן (בכל טיפול), כך שלרוב שיטה זו תתאים יותר למטופלים עם התקרחות קטנה או מקומית.

מעקב עד לתוצאות

עם סיום ההשתלה, יקבל המטופל זמן למנוחה, הנחיות נוספות לחזרה לשגרה מאת הרופא המטפל וכמובן זימון לבדיקת מעקב. לאורך כל התהליך ועד הצפי לצמיחה מלאה של השיער (כשנה וחצי) המרכז והמטופל נמצאים בקשר שוטף, כך שניתן תמיד להתקשר או להגיע פיזית כדי להתייעץ, לשאול שאלות ולקבל שירות חם מהצוות המקצועי.

מתעניינים בהשתלת שיער?

מגיעה לכם פגישת ייעוץ אישית (ללא חיוב)

כמו עוד החלטות גדולות ומשמעותיות בחיים, גם השתלת שיער היא החלטה חשובה ולטווח הארוך.

בין אם זו תהיה השתלת שיער טבעית או השתלת ביו-פייבר, אנו יודעים כי בטח יש לכם המון שאלות בנושא ולכן חשוב שתקבלו הכוונה וייעוץ מקדימים מאנשי מקצוע מנוסים בתחום.

בפגישת היעוץ במרכז 'אסתטיקה ויופי' תשבו באופן אישי עם אנשי מקצוע מתחום השתלות השיער אשר מחזיקים בניסיון מצטבר של מאות השתלות מוצלחות, בארץ ובחו"ל.

בפגישה תוכלו לקבל את כל המידע שתרצו לגבי שיטות הטיפול, כיצד מתבצע תהליך ההשתלה, לאילו תוצאות תוכלו לצפות ותוך כמה זמן, וכמובן – הנחיות שיאפשרו לכם לחזור לשגרת החיים בקלות ולהנות מהמראה החדש שלכם.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בנוסף, חשוב לדעת כי תיבחן מראש מידת התאמתכם להשתלת שיער עפ"י הקרטריונים הנדרשים מטעם משרד הבריאות. מצב בריאותי נוכחי, גיל, מחלות רקע (עפ"י שאלון רפואי) ועוד סטנדרטיים בריאותיים שיש לעמוד בהם כדי להימצא מתאימים להשתלה, כל אלו יבחנו בקפידה בפגישת ההתאמה, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה בצורה מושכלת וברוגע, ומהתוצאות שאנו מכירים מטופלינו? – אפילו בהתרגשות.

נמצאתם מתאימים לטיפול במרכז 'אסתטיקה ויופי'? ברכותינו!
השלב הבא יהיה בחירת סוג הטיפול האפקטיבי ביותר עבורכם. 

כדי לעשות זאת, נבחן את סוג השיער שלכם, נמצא את האיזור התורם הנכון לכם ללקיחת זקיקי השיער, נעריך כמה זקיקי שיער תוכלו לקבל בהשתלה ונענה באופן יסודי ומפורט לכל השאלות שבוודאי יש לכם בנושא.

עם סיום הפגישה, תקבלו חוות דעת מסכמת מהצוות המקצועי של 'אסתטיקה ויופי' וכן את הצעדים הבאים בהם נוכל ללוות אתכם לקראת המראה החדש שלכם.

עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!