מילוי שיער ביו פייבר

שיער מלא ושופע

מילוי שיער ביו פייבר הינו פתרון חדשני ומהפכני במיוחד עבור כל מי שסובל משיער דליל או בעיית התקרחות. תהליך הביופבייר מספק לכל אחד ואחת מילוי שיער קפדני עם תוצאות מעולות! בזכות השתלת השיער הסינטטי הזה יש כבר אלפי אנשים בכל העולם שנהנים משיער חזק ושופע ושנראה טבעי לגמרי. שיטת ביו פייבר הינה נחשבת למהפכנית בשל תהליך השתלה שאינו כרוך כלל בכאב או בתקופת החלמה, הוא מותאם לכל אדם בצורה מושלמת ועומד בכל התקנים בארץ ובעולם.

מהו טיפול מילוי שיער ביו פייבר?

טיפול ביו פייבר הינה שיטה חדשה ולא פולשנית, שמספקת תוצאה מרשימה במיוחד שמחזיקה מעמד לאורך זמן, ומאפשרת הליך החלמה מהיר במיוחד. השיער המושתל באמצעות שיטת ביו פייבר הינו סינטטי ובשל כך הוא לא גורר אף תגובה כימית של הגוף, ובנוסף, הוא מותאם ביולוגית ובאופן הכי הרמוני לשיער טבעי. מדובר בשיער אלסטי, רך ודק (הקוטר של השיערה הינה – 0.080 מ”מ), והוא מגיע ב – 13 גוונים שאותם ניתן להתאים בצורה אישית לכל אדם, בהתאם לסגנון של השיער שלו – מתולתל, חלק, גלי ועוד. גם האורכים ינועו בין 15 ס”מ עד ל- 45 ס”מ. ביו פייבר הינו כינוי לסיבים המיוחדים שמנפחים את השיער הטבעי. ניתן לחפוף את תוספת השיער הזו ולייבש אותה.

שיטה שמאושרת לשימוש רפואי

מילוי שיער ביו פבייר מבוצע באמצעות מכשיר השתלה ייעודי, שהייחודיות שלו היא השתלה בשיטה של הקשר הכפול תחת לרקמת החיבור ששומרת על עצמות הגולגולת. שיטת ההשתלה עמדה במבחן התוצאה בכל מחקר קליני שנעשה אודות השיטה והיא מאושרת לשימוש. מחקרים רבים שנעשו מראים שהשיטה עומדת בכל הסטנדרטים הכי מחמירים של איכות ובטיחות, הודות לעמידות אידיאלית מול עומס פיזיקאלי ובהתאם לרמת תאימות ביולוגית גבוהה.

למי מיועד הטיפול?

מילוי שיער ביו פייבר יתאים לגברים וגם לנשים בכל גיל שסובלים מהתקרחות ודילול שיער מסיבות שונות. השתלת ביו פייבר תאפשר תוצאה טובה ואיתנה לזמן ממושך, אולם היא תוכל גם להשתלב עם עוד טכניקות חידוש שיער. הטיפול יתאים במיוחד לכל מי שמעוניין בתהליך מילוי שיער הדרגתי, שיאפשר מראה טבעי של שיער שופע ויהווה מענה מעולה לכל מי שרוצה להגיע לתוצאות טובות בטכניקה שהיא מאושרת ולא פולשנית.

מילוי שיער ביו פייבר לפני ואחרי

היתרונות של שיטת ביו פייבר

למילוי שיער ביו פייבר יש מנעד של יתרונות:

 • מראה שיער ומרקם טבעי ונעים – השיער רך למגע ודק ומרגיש ממש כמו שיער טבעי.
 • גוונים – השיער תמיד זמין ומגיע במנעד של גוונים, בכל סגנון ואורך בו מעוניינים.
 • תחזוקה – ניתן גם לשטוף ולייבש את השיער יחד עם השיער הטבעי בלי חשש.
 • צפיפות גבוהה ותוצאות מהירות – על ידי סיבי הביו פייבר אפשר להשיג צפיפות שיער גבוהה בתוך מספר שעות. (עד אלפיים שערות בשעה).
 • חוזק ועמידות גבוהים ביותר – הודות להשתלה על ידי שיטת הקשר הכפול מתחת לרקמת החיבור ששומרת על הגולגולת.
 • טיפול מהיר ביותר – הודות למכשיר הביופייבר שמאפשר בכל טיפול השתלה של מאות שיערות בזמן קצר.
 • בהיעדר כאב – הטיפול בשיטת ביופייבר לא כרוך בכאבים.
 • אין תקופת החלמה – הרקמה שהושתלו בה שיערות מחלימה מהר ולכן כל אדם שעשה השתלה באמצעות ביופיבר יכול לחזור לשגרה מלאה מיד בתום הטיפול.
 • לא פולשני – טיפול הביופייבר הינו פשוט ולא מצריך הלך כירורגי.
 • בטיחותי – מאושר ועומד בכל התקנים – CE 0373 ו- TGA.
 • עמיד מול זיהומים – מעטפת הקרטין תגן על זקיקי השיער מול כל זיהום בקטריאלי.
 • הליך שניתן לחזור ממנו – כל מטופל שיהיה מעוניין להסיר את ההשתלה יוכל לעשות את זה בלי שום בעיה כאב, או צלקות.

מאפייני השיער הסינטטי

שיער מילוי שיער ביו פייבר הסינטטי הינו דקיק במיוחד מה שמעניק לו את המראה הטבעי. השיער אומנם נראה טבעי אך גם התחושה שלו על הראש מאוד טבעית בשל הרכות שלו והאלסטיות של השערות. ניתן להשיג את שיער הביופייבר ב – 13 גוונים ויש גם גוונים אחרים שאותם ניתן להשיג בהתאמה אישית. שיטה ביופייבר מאפשרת לכל לקוח לבחור בעצמו את הסגנון, הגוון ואת האופי של השיער שיתאים למראה שלו.
אם גם אתם מעוניינים לנסות את השיטה הפופולרית בימינו שתעניק כסות מושלמת לראש שלכם באמצעות שיער שנראה טבעי לגמרי, אתם מוזמנים אלינו לאסתטיקה ויופי ישראל – אנו מומחים בתחום תוספות השיער ומילוי שיער, לרבות בשיטה מילוי שיער ביו פייבר, השיטה שתשיב לכם את השיער שלו אתם משווים בהליך מהיר ובהיעדר כאב. צרו קשר כעת לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

מדריכים ושירותים נוספים אצלנו באתר

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!