השתלת שיער בשיטת ביופייבר לנשים

השתלת שיער לנשים

אידיאל היופי הוא דבר משתנה בין תרבות לתרבות ברחבי הגלובוס, אבל יש נושא אחד שמקבל מקום של כבוד בכל רחבי העולם והוא השיער בקרב נשים. מאז ומעולם השיער ייצג את מקור היופי ועוצמה והוא מהווה סמל חזק לנשיות. תופעת נשירת שיער בקרב נשים עשויה להיות קשה מנשוא ואף עלולה לגרום לדימוי עצמי נמוך.
אתן יכולות להרים את הראש ולהתעודד, יש לנשירת השיער פתרון מעולה והוא השתלת שיער בשיטת ביופייבר! עם הליך פשוט ומהיר גם אתן תוכלו ליהנות משיער עשיר ויפה.
איך, כמה ולמה? הכנו עבורכן מדריך מפורט להשתלת שיער בשיטת ביופייבר לנשים.
התפיסה הרווחת היא שהגברים הם אלה שסובלים מנשירת שיער ומבצעים השתלות שיער מסוגים שונים. במשך שנים רבות נשים נמנעו מללכת להשתלות שיער רק מאחר שזה היה קטע שגברים עושים, עם השנים התפיסה המיושנת השתנתה ומאז יותר נשים מעיזות לדבר על בעיית נשירת שיער ועוד יותר נשים יוצאות לטפל בבעיה. אלו אכן חדשות נהדרות, בייחוד כשמוצע פתרון מתקדם וחדשני לנשים וגברים ביחד והוא השתלת שיער בשיטת ביופייבר. זהו הליך המאפשר למלא שיער סינתטי במקומות הנדרשים בצורה אסתטית, משביעת רצון ובטוחה.

השתלת שיער

מה זה טיפול ביופייבר, ואיך זה בעצם עובד?

זוהי השיטה המתקדמת ביותר להשתלת שיער לנשים, פרוצדורת הטיפול בטוחה ואינה פולשנית ובאמצעותה ניתן להגיע לתוצאות יפהפיות המחזיקות מעמד לטווח הרחוק. ההחלמה מהטיפול מהירה, ללא כאבים ואינה מצריכה טיפול מיוחד, השיער המושתל הוא סינתטי ועבר התאמה ביולוגית לשיער טבעי. אחד היתרונות הבולטים בשיטה הזו הוא שאין תגובת התנגדות מצד הגוף, והקרקפת מקבלת את השיער בלי לדחות אותו.
ביופייבר הוא שיער סינתטי במראה טבעי ורך למגע המגיע בשלושה עשר גוונים (ניתן להזמין גוון מסוים באופן אישי) השיער זמין בסגנון גלי, חלק או מתולתל ובמגוון אורכים החל מ- 15 ס"מ ועד ל-45 ס"מ, ניתן לשטוף ולייבש את השיער ממש כמו שיער טבעי.

תהליך השתלת שיער בשיטת ביופייבר לנשים

את שיטת השתלת שיער בשיטת ביופייבר לנשים מבצעים באמצעות מכשירי השתלה מתקדמים של חברת Medicap ובעזרתה ניתן להשתיל שיער לנשים בטכניקת הקשר הכפול מתחת לרקמה שמגנה על הגולגולת. מבצעים את ההשתלה בהרדמה מקומית, כשבקצה של כל שערה יש קשר קטן שמטרתו להחזיק את השערה במקומה. בעזרת מחט ועבודת יד עדינה ומדויקת שותלים כל שיערה בנפרד עד שמכסים את כל האזורים הדלילים. היתרון הבולט של השיטה הזאת הוא שמתקבלת תוצאה מהירה ומיידית, בצפיפות גבוהה ואיכות מקסימלית שמחזיקה מעמד לאורך זמן רב. בתום הליך ההשתלה ניתן לחזור לשגרה רגילה ואין כמעט תופעות לוואי.

השתלת שיער בביופייבר, למי זה מתאים?

ניתן לבצע את ההשתלה לנשים וגברים מכל טווח הגילאים כאשר מדובר בקרקפת בריאה כמובן. הטיפול מתאים גם למטופלים שלא יכולים לעבור השתלת שיער בדרכים אחרות למשל תוך שימוש בשיער קיים מהעורף. השיטה אף מתאימה לנשים הסובלות מהתדלדלות וזקוקות לעיבוי שיער באיזורים מסוימים. במקרים של מחלות שונות כמו מחלת קרקפת, לא ניתן יהיה לבצע את ההשתלה.
אם גם אתן רוצות מראה שיער בריא ונעים צרו איתנו קשר ונשמח להעניק כן את השיער שתמיד חלמתן עליו.

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!