השתלת שיער בשיטת ביופייבר לגברים

השתלת שיער בשיטת ביופייבר לגברים

השתלת שיער בשיטת ביופייבר היא דרך חדשנית המסייעת לגברים לנצח את המאבק העתיק נגד נשירת שיער. בעזרת סיבים ביולוגים המדמים שיער מלאכותי. זוהי טכניקה רפואית בטוחה ויעילה להילחם בבעיית ההתקרחות בקרב נשים וגברים. ניתן לבצע אותה בכל גיל ובכל סוגי נשירת השיער, אפילו לקירחים לחלוטין!
אם אתם מחפשים תוצאות איכותיות ומיידיות שיטת השתלת שיער בשיטת ביופייבר לגברים בדיוק בשבילכם. הבאנו לכם כמה נקודות חשובות במיוחד לפני שמתחילים בטיפול.

השתלת שיער בשיטת ביופייבר לגברים זה הליך כירורגי קל עם אחוזי החלמה גבוהים מאד ולאחריו זוכים במראה שיער גמיש וטבעי עם עמידות גובהה. השתלים הללו מומלצים במקרים של דילול השיער או התקרחות אנדרוגנית (התקרחות גברית), ניתן אף להשתמש בו בשילוב עם טכניקות אחרות לשיקום שיער במידת הצורך.

הכנה להשתלת שיער לגבר

למי מתאים השתלת שיער ביופייבר?

שיטה זו מתאימה לכל הגברים הסובלים מבעיית נשירת שיער או לקרחים, זאת האפשרות הטובה ביותר עבור אותם גברים שאין להם מספיק שיער תורם בקרקפת לשיטת השתלת שיער FUT או FUE. ובנוסף זאת הדרך האידיאלית להחזיר מראה שיער בריא לכל אותם חולים המחפשים תוצאה אסתטית ומיידית.

מהו השיער הביופיבי?

שערות ביופייבר הן שערות סינתטיות רכות, גמישות, עדינות ועמידות. שערות אלו מורכבות מחומרים ידידותיים (לא פעילים) לרקמות, כלומר תואמים ביולוגית לקרקפת ואינם רעילים לגוף האדם, כך שהגוף לא מתנגד לתהליך ההשתלה ואינו דוחה את השיער המושתל. שערות אלו עמידות מאד ולא נשברות בקלות. בקצה השערות האלו יש קשר קטן ומיוחד בעל מבנה המבטיח קיבוע מצוין של השתל אך גם מאפשר הסרה מלאה של הסיבים מבלי להשאיר צלקות במידת הצורך. השערות האלו זהות לשיער הטבעי שלכם וניתן להשיג אותו באורכים שונים (בין 15 ס"מ ל 45 ס"מ), מגוון צבעים, כשלושה עשר צבעים, ומגוון סגנונות (חלק, גלי, מתולתל).

תהליך השתלת שיער בשיטת ביופייבר לגברים

השתלת שיער בשיטת ביופייבר לגברים זהו הליך טיפול פולשני במידה מינימלית המשמש להשתלת שיער מלאכותי המותאם לגוף האדם. ההליך מתבצע על ידי שתילת שיערות אחת אחת לאזור שנפגע מהנשירה או התקרחות עד לקבלת צפיפות השיער הרצויה. צבע השיער, האורך והסגנון נקבעים לפי בחירת המטופל. בתהליך הסופי של השיער המותאם ביולוגית מושתלים סביב 100-250 סיבים ביולוגיים באזור ההתקרחות כדי לבחון את כ התגובות בגוף ולוודא שהגוף לא מפתח התנגדות. לאחר 3-4 שבועות אם אין תגובות, אזי הסיבים הביולוגיים הנותרים נשתלים בהפרשים של 15 ימים. זהו הליך פשוט שאינו מלווה בכאבים ונעשה בדרך כלל בהרדמה מקומית. בתהליך ביופייבר השיער מתקבע לקרקפת תוך 20-30 יום לאחר ההשתלה ויישאר ללא שינוי במשך שנים רבות.

היתרונות של השתלת שיער ביופייבר

בסיבים ביולוגיים התוצאות המהירות יותר, בהן האדם יראה את תוצאת ההשתלה מיד לאחר הסיום.
המחיר נמוך בהשוואה להשתלת שיער טבעית בגלל שהסיבים הביולוגיים אינם זקוקים לשלב המיצוי הדרוש להשתלת שיער טבעי.
אין צלקות או תופעות לוואי לאחר ההשתלה, הרופא משתיל את הסיבים בתוך הקרקפת דרך חורים ספציפיים וקטנים. אין צורך בתקופת ההחלמה כדי שהמטופל יוכל לחזור לחייו

אם נמאס לכם משיער מדולל ולא אחיד, יש לזה פתרון מהיר ואיכותי. צרו קשר ואנחנו נייעץ כיצד כדאי לכם לפעול.

קראו גם את המאמרים הבאים

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!