השתלת שיער ביו פייבר

תכנון הראש להשתלת שיער

כשמדברים על השתלות שיער, מרבית האוכלוסייה יכולה לחשוב שמדובר בהשתלת שיערות שמתבצעת באמצעות השיער שנמצא על הגוף של המטופל. במקרה של השתלת שיער ביו פייבר, שרובינו טרם זכינו להכיר, תתבצע באופן אחר לגמרי, כשהיא נחשבת לשיטה מהפכנית שמספקת מענה מהיר וטבעי לכל אחד. כמו כן, לשיטה זו יש אישור אירופאי והיא עומדת בכל התקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם. מדובר בתהליך שמכונה מיקרו -כירורגי, משמע – שאת התוצאות ניתן לזהות מיד. מכשיר הביו-פייבר שבאמצעותו מבצעים את השתלה הינו מכשיר רפואי אוטומטי שמופעל על ידי איש מקצוע מומחה בתחום השתלות שיער.

השתלת שיער ביו פייבר

אז מה זה השתלה באמצעות ביו פייבר?

למעשה, את השיער שיתקבל מהשתלה ביו פייבר אפשר יהיה לספר, לשטוף או לחפוף ממש כמו השיער האמיתי שעל הראש בלי לחוש בהבדל. השיער נותר על הראש לפחות לחמש שנים, שממנו יכולות לנשור עד עשר אחוז ממה שהושתל מדי שנה. כלומר, אדם שהושתלו לו בראש אלף שיערות, יעבור עוד השתלה של לפחות מאה חמישים שיערות על מנת לשמר את הסמיכות של השיער. התהליך יתבצע בהרדמה מקומית בלבד כשלאחר מכן אפשר יהיה להשתיל – אלף שיערות (עבודה שתארך עד שעתיים) מדי מפגש. לאחר ההשתלה אפשר להתנהל בצורה רגילה – לא יהיה כל חשש לדימום, לא תופיע נפיחות ולא יהיה צורך בשימוש תחבושות, ובנוסף, לא נדרשת תקופת החלמה.

השתלת שיער ביו פייבר – כך זה קורה

נדגיש שוב, כי הליך השתלת שיער ביו פייבר לא יהיה כרוך בכאב. הטיפול יעשה על ידי מחט ייעודית שבאמצעותה משתילים לפחות כמות של מאה שיערות בזמן של עשר דקות. לאחר מכן מורחים אנטיביוטיקה נוזלית על כל נקודות השיער שהושתלו. השתלת שיער סינתטי נעשית בצורה של שיערה אחרי שיערה. שבועיים לאחר הטיפול יש צורך להגיע לביקורת, ואחרי חודש שוב, כשבמעמד זה תקבלו את כל ההנחיות לגבי הדרך לשטיפת השיער ואופן החפיפה שלו.

כל מי שעובר את הטיפול יבחין מהר בתוצאה המרהיבה מיד בתום הטיפול – שיער מלא וטבעי. ניתן גם לראות בזמן ההשתלה עצמה את שילובי הגוונים וכמות השיער בהתאמה עד שמתקבל לו מראה טבעי. להבדיל מכל השתלה רגילה, הסביבה כלל לא תזהה בסימני השתלה באמצעות שיטת ביו פייבר, שכן השיער הסינטטי נראה ומרגיש כמו השיער הטבעי וגם עמיד יותר מהטבעי.

מילוי שיער ביו פייבר לפני ואחרי

יתרונות השתלת שיער ביו פייבר

  • השיער נראה ומרגיש מאוד טבעי, לא קיימת הגבלה על שום פעילות, רק פעולות שכוללות מכות חזקות בראש כמו נגיחה חזקה מכדור או אגרוף.
  • אנשים לא יבחינו כלל בהבדל בין שיער טבעי או שיער סינטטי.
  • זהו הליך בטוח, אפקטיבי שמספק תוצאות מידיות.
  • אין הגבלה לכמות השיער שאפשר יהיה להשתיל זאת להבדיל מהשתלת שיער טבעי. אפשר למלא כל דילול ובהמשך עד לקבלת התוצאה הרצויה. חוזק השיער 140 גר’ למשיכה – חזק יותר מהשיער הטבעי. במקרה יותר קיצוני של דלקת או דחייה אפשר יהיה להוציא רק את השערה המודלקת בלי כל תופעות לוואי או צלקת.
  • מתאים לגברים וגם לנשים. התאמה מלאה לצבע ולמרקם השיער הטבעי. מגוון של שיער חלק, גלי, מתולתל או מקורזל. האורך הוא עד 17 ס”מ כשניתן לקצר אותו או להשתיל שיער באורך עד 45 ס”מ במקרה שיש צורך בשיער ארוך יותר.
  • אפשרות לשילוב עם השתלה טבעית כדי לקבל צפיפות גבוהה של שיער ומראה הרמוני.
  • שיטה שמועדפת מיתר תוספות השיער שיש כמו – פאות, קליפסים, יחידות מילוי, והשתלות שיער קונבנציונליות.
  • שיטה שתתאים לנשים עם דלילות קלה ועד התקרחות מלאה.

האם ניתן להבחין בכך שמדובר בשער סינטטי?

השער הסינטטי שבו נעשה שימוש בהשתלה הינו שיער שמיוצר מתרכובת כימית ייעודית שמדמה בצורה מושלמת את השיער הטבעי, גם בגוון, במרקם וגם בתחושת המגע. לכן, לא ניתן יהיה להבחין בכך שמדובר בשיער מלאכותי וגם כשמעבירים יד על שיער הראש, אי אפשר יהיה לנחש שמדובר בשיער סינטטי. גם מבחינת הנראות, קשה יהיה להבחין בשוני כלשהו בין השיער הטבעי הדל שיש בראש לבין השיער המושתל.

למי תתאים השתלת שיער ביו פייבר?

שיטת זו תתאים לכל מי שמעוניין בתוצאה של מילוי ונפח לשיער הטבעי שלו, שיטה אידיאלית בעיקר לבעלי אזורים דלילים משיער בראש, שלא מאפשר לקיחת שיער שיכול לתרום שיער למושתלי שיער או שלא הגיעו לצפיפות הרצויה בשיטות אחרות או לתוצאות שציפו. שיטה זו תתאים לכל מי שמעוניין בתיקון השתלות כושלות, למטופלים שהם אחרי כוויות עור הקרקפת, או לכאלה שסובלים מדלילות או מאי צמיחת שיער בשל מחלה כלשהי. כמו כן, גם לבעלי קרחות ודלילות שמפחדים מניתוח ומהשתלה כירורגית ולא רוצים לסבול מצלקות וסימני השתלה. לשיטה זו כאמור אין הגבלת גיל. כל הטיפולים נערכים במרפאה מקצועית אצל אנשי מקצוע בעלי ניסיון והכשרה ומורשים לעסוק בתחום זה.

לכמה זמן עמיד השיער המושתל?

תוצאת התהליך של השתלת שיער ביו פייבר, תחזיק מעמד לאורך כמה שנים, בממוצע -7 שנים. בעוד שמדי שנה ינשרו עשר אחוז מהשיער שהושתל. בהתאם לזאת, מוזמן המטופל להגיע מדי שנה או בכל זמן שיחפוץ לעשות השלמה של אותן שיערו שנשרו, כך שניתן מבחינת המטופל לשמור על רצף לאורך שנים רבות.

המענה האולטימטיבי להתקרחות – אסתטיקה ויופי ישראל

אין קשר כלל בין גברים ונשים בכל הנוגע לשיער, כולם מעוניינים בשיער מלא שמעניק מראה צעיר ורענן לכל הפנים. על כן, שיער היה ויישאר תמיד אביזר חשוב שיש להשקיע בו תמיד, לרבות במקרים של התקרחות או דילול שיער בצורה משמעותית. אי לכך, מלבד כל השיטות הקיימות שמספקות מענה חלקי לבעיית הדילול השיער, תוכלו ליהנות ממענה הרמטי ומבטיח שפותר אתכם מכל טיפולי השיער הזמניים ומספק מענה ארוך טווח. בקליניקה של אסתטיקה ויופי ישראל תוכלו ליהנות משיטת השתלת שיער ביו פייבר, שתחזיק לאורך שנים ותבטיח לכם מראה טבעי ואיכות חיים גבוהה. לפרטים נוספים צרו קשר כעת.

שירותים ומאמרים נוספים אצלנו באתר

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!