ביו פייבר

השתלת שיער סינטטי הינה טכניקה חדשנית בתחום השתלות השיער והיא תתאים בעיקר לאנשים שאין להם כמעט שיער על הראש וגם לכל אישה שסובלת מדילול שיער ולא מעוניינת בפאה או כל תוספת שיער אחרת. ההשתלה הינה המהירה ותוך טיפולים ספורים, לעיתים טיפול אחד בלבד, יכול המטופל או המטופלת ליהנות משיער שופע, עמיד ויפה ובעיקר טבעי למראה! השתלת שיער הינה תהליך שקיים כבר שנים רבות. אולם שיטת ביו פייבר התפתחה בשל הסיבה שלא כל אחד יכול לעבור השתלה של זקיקי שיער, היות ולא תמיד יש מהיכן לשאוב את השיער הטבעי. כמו כן, מדובר בהליך יקר, ארוך וכואב. אי לכך נולדה השיטה החדשנית והמבוקשת ביותר – שיטת ביו פייבר, שהיא השתלת שיער סינטטי שמתבצעת בצורה מהירה, לא כואבת ושאינה דורשת תקופת החלמה.

מהו שיער סינטטי?

שיער סינטטי הינו שיער מלאכותי ולא טבעי שעשוי מחומר היפו – אלרגני והוא מאושר על ידי ה –CE האירופאי. לאורך שנים רבות מבצעים השתלות שיער על ידי שיער טבעי ששייך למטופל עצמו. באותה הטכניקה, נלקח שיער מאזור העורף של המטופל והוא מושתל באזורים המיועדים, מהראש מלפנים או באמצע הראש לרוב. השתלת שיער ביו פייבר מבוססת על שיער סינטטי שמיוצר מתרכובת כימית ייחודית שאינן נדחות על ידי העור. השערות מגיעות באורך של 16 ס”מ ב- 13 גוונים שמותאם במדויק לגוון השער של המטופל/ת.

ביו פייבר – כיצד נעשית ההשתלה?

לאחר חיטוי והרדמה מקומית של האזור ההשתלה יתחיל הליך ההשתלה שבו משתילים שיערה אחר שיערה, כשבכל קצה שערה יש קשר קטן, שמטרתו לאחוז את השערה במקום. את השערה מחדירים לקצה המחט ומשתילים עד לכיסוי של כל האזורים שמיותמים משיער. בהתאם למידת ההתקרחות של המטופל/ת אפשר יהיה לסיים את התהליך כולו במסגרת טיפול אחד או במספר מצומצם של טיפולים.

למי מתאימה ההשתלה?

השתלת שיער ביו פייבר תתאים לכל אחד ואחת בתנאי שעור הקרקפת שלהם תקין. האפשרות של השתלת שיער סינטטי תתאים קודם כל למטופלים שאין להם אפשרות לעשות שימוש בשיער באזור העורף או באזור אחר על הראש. בנוסף, הטיפול יתאים לנשים שסובלות מדילול שיער ועושות שימוש בפאה או בתוספת שיער. עבור אותן נשים, תיחסך כל טכניקת השתלה המסורתית וצורך להגיע אין ספור לקליניקה לביצוע תיקונים ושיפורים והן יכולות ליהנות מתוצאה מרשימה וטבעית לאורך שנים.

שיער מלאכותי

אחת הבעיות שנשים רבות נתקלות בה בכל הנוגע לתוספות שיער הוא המראה המלאכותי והלא טבעי. במקרה של השתלת שיער ביו פייבר השיער הסינטטי הינו שיער שמיוצר מתרכובת כימית שמדמה בצורה מושלמת את השיער הטבעי. על כן, כמעט ולא יהיה ניתן לזהות שמדובר בשיער סינטטי וגם כשמעבירים את היד על השיער עצמו, המגע נעים ורך ממש כמו שיער אמיתי.

עמידותה של שיטת ביו פייבר

תוצאת התהליך של השתלת שיער בשיטת ביו פייבר תחזיק עד שבע שנים מלאות לכל הפחות. כשמדי שנה תנשורנה שיערות בכמות של עשר אחוז מהשיער שהושתל. לפיכך, מוזמן כל מטופל להגיע מדי שנה לעשות השלמה לכל אותן שיערות שנשרו, בדיוק כמו שהיה הולך למספרה כדי לעשות צבע או תספורת, וכך למעשה להבטיח לעצמו שיער תמידי ומטופח.

כיצד יש לנהוג בשיער לאחר ההשתלה?

השתלת שיער סינטטי הינו טיפול יחסית קל ולא מורכב וכבר בתום הטיפול עשוי כל אחד לשוב לשגרת יומו המלאה בלי חשש ובלי כל תופעות לוואי. בשבוע הראשון לטיפול על המטופל להזליף אנטיביוטיקה נוזלית לאזור בו בוצעה ההשתלה על מנת למנוע דלקת או זיהום עד לריפוי הרמטי של עור הקרקפת, כמו כן, במהלך החודש הראשון מיד בתום ההשתלה, חשוב שהמטופל יחפוף את שיער ראשו בהתאם להוראות של הרופא המטפל. בתום חודש מיום ההשתלה, יוסרו כל ההגבלות והשיער יהיה חלק אינטגרלי מהגוף של המטופל/ת. ניתן יהיה לחפוף, לייבש, לעצב, לספר ובעצם לעשות כל פעולה שרוצים. כמובן שחשוב להקפיד על טיפוח השיער, לשטוף אותו לאחר כל פעילות בבריכה עם כלור או בים ולהימנע מכל פעולה קיצונית שעלולה לפגוע בקרקפת או בשיער. כפי שנאמר לעיל, אין כל תופעות לוואי והחזרה לתפקוד מלא הינה מידית. בניגוד להשתלה מסורתית של זקיקי שיער שדורשת תקופת החלמה וניתן יהיה ליהנות מהתוצאה לאחר תקופת זמן, בהשתלת ביו פייבר התוצאה נגלית כבר בתום הטיפול עצמו.

מעוניינת בהשתלת שיער ביו פייבר? השיטה החדשנית והמתקדמת שעושה מהפכה בעולם השיער כבר כאן! אצלנו באסתטיקה ויופי ישראל, תוכלו ליהנות מהשתלה בשיטת ביו פייבר ולזכות בתוצאות מדהימות כבר בתום הטיפול ולשנים ארוכות!

מדריכים נוספים אצלנו באתר

מעוניינים בפרטים מלאים? השאירו פרטים!
תוכן עניינים
מה חדש באתר?
Call Now Button
עדכון סגר הקורונה:

לקוחות יקרים, בהתאם להחלטת הממשלה להטלת סגר כללי ברחבי הארץ, לא תיהיה קבלת קהל בתקופת סגר זו. 
עם תום הסגר, אנו נחזור לפעילות מלאה ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר!